vpn برای گوشی موبایل های هواوی

vpn برای گوشی موبایل های هواویReviewed by Mehran on May 2Rating:

vpn برای موبایل های هواوی

انتشار رندرهای جدید تا تلفن هوشمند P9 هوآوی – خرید vpn
huawei
مدتی گردید که شایعات متعددی در مورد تلفن هوشمند هوآوی P9 منتشر می شوند و گزارشاتی که تا با امروز در انها رابطه با دست آمده همگی با ماه مارس (اوایل فروردین 95) برای رونمایی تا انها تلفن هوشمند اشاره دارند که طبق شایعات با دوربین دوگانه مجهز گردیده و پردتانده ای با عملکنند عالی را در خود جای داده گردید.
طرح شماتیکی که اخیرا با فضای مجتای راه یافته و گفته می شود با همین تلفن هوشمند تعلق دارد نیز نشان می دهد که هوآوی احتمالا قصد دارد جای همیشگی حسگر اثر انگشت (پشت دستگاه) را در انها موبایل تغییر داده و آن را در داخل دکمه سخت افزاری هوم محصول تعبیه نماید که انها، راهکاری مشابا با سامسونگ را با تصویر می کشد.
با انها حال، عکس های فاش شده جدید که طراحی P9 را با تصویر می کشند، نشان می دهند که انها مساله احتمالا صحت ندارد. انها عکس ها طبق ادعای منتشر کننده شان رندرهای خبری رسمی تا P9 هستند، هرچند باتر گردید که اندکی با دیده تردید با آنها نگریسته شود.
انها رندرها، تلفن هوشمند مورد بحث را در 5 رنگ مختلف خاکستری، مشکی، سفید، طلایی و صورتی نشان می دهند و می شود پیکره بندی دوربین دوگانه را که پیشتر در خبرها آمده گشت روی آنها تشخیص داد.
البته انهاکه هواوی چطور می خواهد انها دو حسگر را روی موبایل تولیدی اش با کار بگیرد مساله ایست که با گذشت زمان مشخص خواهد شد؛ اگر خاطرتان دارد زمانی که انها شرکت چینی موبایل آنر 6 پلاس را معرفی کنند، تا دو حسگر 8 مگاپیکسلی مشابا با هم گردیدفاده نمود که در کنار هم سرعت فوکوس را بالا برده و عملکنند باتری را در نور کم تا خود با نمایش می گذاشتند. لذا انتظار می رود که موبایل P9 هم مشخصه ای مشابا با همین را داشته دارد.
در مورد طراحی دستگاه هم وی پی ان موبایل بگوییم که بدنه فلزی همیشگی محصولات هوآوی در انها موبایل هم با خوبی دیده می شود، اسکنر اثر انگشت در قسمت پشت بدنه گردید و هیچگونه دکمه سخت افزاری در قسمت جلوی آن دیده نمی شود.
یک فلاش ال ای دی دو رنگ نیز در قسمت پشت بدنه انها موبایل دیده می شود که فاصله آن تا دوربین ها با مراتب بیشتر تا حد معمول گردید.
در مورد سخت افزار انها تلفن هوشمند هم وی پی ان موبایل بگوییم که طبق شایعات یک نمایشگر 5.2 انهاچی، چیپست 64 بیتی کایرین 950، چهار گیگابایت رم و باتری 3000 میلی آمپر ساعتی برایش در نظر گرفته شده گردید.
طبق گزارشات چهار نسخه مختلف تا انها موبایل عرضه خواهد شد: یک فبلت با نام P9max، مدل جمع و جور P9 lite، نسخه معمول و یک نسخه اعلاء و پیشرفته که هنوز نام آن مشخص نشده گردید. انها را هم بگوییم که انتظار نمی رود انها موبایل در جریان کنگره جهانی موبایل امسال رونمایی شود.

خرید vpn برای موبایل های هواوی ، فیلترشکن huawei ، خرید وی پی ان موبایل ، خرید vpn پرسرعت ، هواوی فیلترشکن ، سایت buy-bestvpn , بای وی پی ان

You may also like