خرید فیلترشکن ویندوز

خرید فیلترشکن ویندوزReviewed by Mehran on May 7Rating:

خرید فیلترشکن ویندوز

 

مایکروسافت پروژه پشتیبانی تا پورت اپلیکیشن های اندروید روی ویندوز 10 را متوقف کنند- خرید vpn
بعد تا سکوت خبری چند وقت اخیر مایکروسافت در قبال پروژه آستوریا، کمپانی ردموندی اعلام نموده که دیگر تا انها برنامه پشتیبانی نخواهد کنند؛ تصمیمی که مطمئنا با خرید Xamarin تا سوی آن ها اتخاذ شده گردید. در صورتی که فراموش کننده اید، پروژه آستوریا قرار گشت عمل پورت اپلیکیشن های اندروید روی ویندوز 10 را سهولت بخشد.
اما با اعلام خبر خرید Xamarin، کمپانی ای فعال در تولید اپلیکیشن های چندپلتفرمی، تا سوی اهالی ردموند، و نیز تاخیر های با وجود آمده در آستوریا، دیگر شاید انها تصمیم جای تعجب چندانی نداشته دارد. در واقع وب سایت Windows Blog گزارش کننده که توسعه دهندگان تا انها پس می توانند تا ابزارها و مجموعه کدهای C# کمپانی Xamarin برای تولید اپلیکیشن های چندپلتفرمی خود گردیدفاده نمانهاد.

خرید وی پی ان

با گفته مایکروسافت، بنابر بتاخوردهای دریافت شده تا سوی توسعه دهندگان، مشکل اصلی پروژه آستوریا انها گشت که گردیدفاده تا دو «پُل» (یکی برای اندروید و دیگری برای iOS) سبب می شد تا توسعه دهندگان با اشتباه بیفتند.
مایکروسافت گفته که انها بتاخوردهای توسعه دهندگان را با دقت مورد بررسی قرار داده و تصمیم گرفته که تلاش خود را روی ایجاد پلی واحد برای iOS معطوف کند و کدهای موبایل را روی دستگاه های ستاگار با ویندوز 10، که اکس باکس و پی سی را نیز شامل می شود، بیاورد. طبیعتا انها سیگردید جدید، توسعه دهندگان اندروید را تحت تاثیر قرار می دهد و انها تیم ها نیز راهی جز گردیدفاده تا پل iOS و ابزارهای Xamarin ندارند.

خرید فیلترشکن اندروید،خرید وی پی ان ویندوز 10 ، خرید vpn ویندوز،خرید کریو ویندوز، خرید فیلترشکن پرسرعت ،خرید فیلترشکن ویندوز

You may also like