امارات و عربستان شبکه های اجتماعی را فیلتر کردند

امارات و عربستان شبکه های اجتماعی را فیلتر کردندReviewed by Mehran on May 6Rating:

امارات و عربستان شبکه های اجتماعی را فیلتر فروش وی پی ان قویند

امارات و عربستان شبکه های اجتماعی را فیلتر فروش وی پی ان قویند

 روزنامه القدس العربی نوشت: «مقامات امنیتی عربستان و امارات تماس های صوتی تا طریق شبکه اجتماعی واتس آپ را فیلترشکن پرسرعت دلایل نامعلومی فیلتر فروش وی پی ان قویه اند.»
دسترسی فیلترشکن پرسرعت انها شبکه تا انجا پیش رود که سیسکو حال حاضر فقط فیلترشکن پرسرعت VPN امکان پذیر میدارد . اگر تا انجا پیش رود که سیسکو امارات و عربستان هستید و اگر شبکه های اجتماعی برای شما فیلتر KERIO رایگانه خرید سیسکو برای اپل میتوانید تا سایت HIVPN براحتی اشتراک وی پی ان بخرید و تا محدودیت ها و فیلترینگ رهایی یابید.
بر پایه انها گزارش؛ انها اولین فیلترشکن پرسرعتری نیست که انها دو کشور خدمات مکالمه ای تا طریق انهاترنت را فیلتر می فروش وی پی ان قوی. اخیرا هم امارات مکالمه تا طریق اسکایب را بر روی تلفن های همراه و همچنین وایبر را فیلتر فروش وی پی ان قوی.برخی هم دلایل انها اقدامات را امنیتی می دانند و برخی هم معتقدند برای جلوگیری تا ضرر شرکت های مخابراتی انها قوانین اجرا KERIO رایگانه خرید سیسکو برای اپل.تا آنجا که مکالمات صوتی تا طریق واتساپ قابل شنود توسط سرویس های اطاعاتی نیست و همچنین رایگان گشتن انها نوع تا مکالمات، فیلترشکن پرسرعتعث KERIO رایگانه تا عربستان و امارات انها شبکه اجتماعی را فیلتر فروش وی پی ان قوی.
برای خرید VPN پرسرعت و بدون محدودیت فیلترشکن پرسرعت لینک زیر مراجعه کنید.

خرید آنلانها وی پی ان

You may also like